C bloka sēdeklis 02.451.1

Mazā arhitektūra ar stilu.

ZANO arhitektoniskā betona pilsētas mēbeles
Minimālistisks pilsētas krēsls C BLOCK pilsētas telpā
ZANO - sillón urbano con una base de hormigón arquitectónico
Pilsētas krēsls uz betona pamatnes ar nerūsējošā tērauda atzveltni
ZANO pilsētas krēsls ir ideāls papildinājums modernai pilsētas telpai.
Arhitektoniskā betona pilsētas krēsls - izmēri

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 49 cm
  • garums: 70 cm
  • augstums: 86 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • oglekļa tērauds
  • arhitektoniskais betons

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

  • 160 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Sēdeklis un atzveltne: paplašināt ritiniet uz leju

  • oglekļa tērauds (s235Jr)

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

  • brīvi stāvošs

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Filip Babiarz

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Viens no visbiežāk izmantotajiem materiāliem pilsētas ainavu veidošanā ir nerūsējošais tērauds. Tas ir izturīgs un elegants materiāls, kas demonstrē izgatavošanas kvalitāti un dizaina estētiku.

Tomēr pēdējā laikā arhitektoniskais betons kļūst arvien populārāks. Tas ir materiāls, kas ir arī neticami izturīgs, vienlaikus saglabājot estētiskās īpašības - klasisku vienkāršību un modernu minimālismu. Arhitektoniskais betons ir redzams arī citos ZANO produktos: trigono soliņā un betona sēdeklī. Mūsu jaunākais projekts ir pilsētas krēsls ar arhitektoniskā betona pamatni. Betona klasisko stingrību un vēsumu lauž atzveltnes, kas izgatavotas no 8 mm bieza nerūsējošā tērauda. Atzveltnes, kas krāsotas mūsu RAL krāsās, var izcelt krēsla eleganci ar tumšākām krāsām vai atspoguļot tā moderno pilsētas raksturu un izgaismot telpu ar gaišākām krāsām.

C BLOCK krēsls ir ideāli piemērots biznesa centriem un pilsētām, kur dominē betona ēkas. Ar mūsu dizainu atpūta brīvā dabā iegūst jaunu dimensiju! Apsēdieties ērtā krēslā un atvilkt elpu, vērojot pilsētas ainavu.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršām formām bez liekiem rotājumiem.

Mūsu soliņi

Mūsu sortimentā ir vairāki desmiti dažāda dizaina solu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējos un sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi