Scandik galds 13.046.3.P

Mazā arhitektūra ar stilu.

Scandik tabula 13.046.3.P | oglekļa tērauds

Scandik galds 13.046.3.P | nerūsējošais tērauds
Bāra galds ar perforēta tērauda hockeriem
Scandik galds un stendi

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 154,5 cm
  • augstums: 100 cm
  • dziļums: 51,5 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • konstrukcija - nerūsējošais tērauds vai oglekļa tērauds, cinkots un pulverkrāsots.

pieejamās krāsas

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Iwona Żaczek

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Augstais bāra galds, kas paredzēts lietošanai ar hockeriem, ir moderns un funkcionāls mazās arhitektūras elements, kas ir ideāli piemērots izmantošanai bāros, restorānos, kafejnīcās vai pat mājsaimniecības viesmīlības telpās.


Scandik 13.046.P galds ir pilnībā izgatavots no tērauda. Jūs varat izvēlēties izstrādājumu pilnībā no nerūsējošā tērauda vai no oglekļa tērauda, kas cinkots un pārklāts ar pulverkrāsu jūsu izvēlētā RAL krāsā.


Galda virsma ir izgatavota no perforēta tērauda. Perforētais tērauds ne tikai palielina galda estētisko pievilcību, bet arī uzlabo tā funkcionalitāti. Perforācijas var nodrošināt gaisa plūsmu, kas ir noderīga karstā laikā, un var arī palīdzēt novadīt ūdeni lietus gadījumā, kas ir īpaši noderīgi galdiem, kurus izmanto ārā. Turklāt galda virsmas apdare ir gluda, tāpēc to ir viegli tīrīt un kopt.

Scandik pilsētas mēbeles: soliņi, puķu podi, atkritumu urnas, saules stacija
Mūsdienu pilsēta un pilsētas mēbeles

Scandik pilsētas moteļu līnija

Turpmāk aprakstītie soli un Scandik sēdekļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskās koksnes, kas aizsargāta ar eļļošanas metodi. Gan sēdekļi, gan soliņi ir pieejami trīs variantos: bez atzveltnes, ar atzveltni un ar atzveltni un roku balstiem.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik pilsētas galdi ir pieejami divos variantos. Liels dārza galds un mazāks kafijas galdiņš. Zemāk redzamie vizuālie attēli ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskā koka.

Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Tālāk redzamie Scandik atkritumu grozi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Saules stacija ir Scandik pilsētas mēbeļu līnijas galvenais produkts. Tā ir autonoma saules stacija, kas izmanto saules enerģiju no fotoelementu paneļiem. Tas nodrošina enerģijas avotus mobilajām ierīcēm, izmantojot USB pieslēgvietas un maiņstrāvas kontaktligzdas, kā arī Wi-fi piekļuves punktu. Tas ir ideāli piemērots attālinātam darbam.

Apskatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik podi ir pieejami trīs izmēros. Tie atšķiras pēc platuma. Katlu augstums un dziļums ir vienāds. Turpmāk parādītie podi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pēc izvēles varat izvēlēties oglekļa tēraudu, kas ir cinkots un pārklāts ar pulverkrāsu klienta norādītajā RAL krāsā.

Skatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Parādītās zīmes un informācijas paneļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pieejami S, M, L, XL izmēri ar drukas laukumiem, kas atbilst A4, B2, B1.

Sastāvu piemēri

Zemāk ir sniegti Scandik mēbeļu kompozīciju piemēri. Vizualizācijās redzamas mēbeles no nerūsējošā tērauda un gaiša eksotiska koka.

Scandik - nerūsējošā tērauda pilsētas dārza soliņiPilsētas soliņš ar podiņu | Tērauda, koka pilsētas mēbelesScandik sols no perforēta tēraudaScandik pilsētas mēbeles | Soliņi, stādi, sēdekļiKafejnīcas mēbeles no nerūsējošā tēraudaScandik parka galds no nerūsējošā tērauda un eksotiskā kokaScandik moduļu soliņi

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podiem, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kuras pamatā ir nekomplicēta forma.

Mūsu soliņi

Mēs piedāvājam vairākus desmitus dažāda dizaina stendu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējus vai sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus