Scandik galds 13.046

Mazā arhitektūra ar stilu.

Scandik galds izgatavots no oglekļa tērauda ar pulverkrāsas pārklājumu RAL 9005 krāsā

Dārza galds no nerūsējošā tērauda un skujkoka.
Restorānu, degvielas uzpildes staciju aprīkojums: galdi, soli, sēdvietas
Pilsētas mēbeles no oglekļa tērauda ar pulverkrāsas pārklājumu jebkurā RAL krāsā
Ielu mēbeļu projektēšana un ražošana | Dārza, pilsētas, parka, ielu mēbeles

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

 • platums: 154 cm
 • augstums: 76 cm
 • dziļums: 85,5 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

 • tērauds: oglekļa vai nerūsējošais
 • HPL
 • koksne: vietējās vai eksotiskās izcelsmes koksne

Weight: paplašināt ritiniet uz leju

 • 48 kg

iespējas Izpētīt visu Roll all

Galda virsma: paplašināt ritiniet uz leju

 • Eiropas skujkoku koksne
 • Eiropas izcelsmes cietkoksne
 • eļļota eksotiskā koksne
 • augstākās kvalitātes eksotiskā koksne
 • HPL plāksne
 • oglekļa tērauds (s235Jr)
 • nerūsējošais tērauds (Aisi 304)

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

 • jāpieskrūvē

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Iwona Żaczek

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Scandik 13.046 ir liels āra galds no tērauda un koka. Paredzēts tirdzniecības centriem, restorāniem un skolām. Liels, izturīgs galds ar stilīgu dizainu, kura projektēšanā un ražošanā uzmanība pievērsta vismazākajām detaļām.


Galda konstrukcija ir izgatavota no tērauda. Jūs varat izvēlēties galdu no nerūsējošā tērauda vai pulverkrāsota oglekļa tērauda jebkurā RAL krāsā no mūsu paletes. Galda virsma ir izgatavota no vietējās skujkoku koksnes, bet pēc klienta pieprasījuma mēs varam izgatavot galda virsmu no eksotiska koka, HPL lamināta vai izgatavot visu mēbeli, ieskaitot galda virsmu no tērauda.


Kopā ar galdu var kombinēt vienu no Scandik soliem: Scandik 02.046 aratzveltni, Scandik 02.446 bez atzveltnes un Scandik 02 .046.1 ar atzveltni un roku balstiem.

Scandik pilsētas mēbeles: soliņi, puķu podi, atkritumu urnas, saules stacija
Mūsdienu pilsēta un pilsētas mēbeles

Scandik pilsētas moteļu līnija

Turpmāk aprakstītie soli un Scandik sēdekļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskās koksnes, kas aizsargāta ar eļļošanas metodi. Gan sēdekļi, gan soliņi ir pieejami trīs variantos: bez atzveltnes, ar atzveltni un ar atzveltni un roku balstiem.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik pilsētas galdi ir pieejami divos variantos. Liels dārza galds un mazāks kafijas galdiņš. Zemāk redzamie vizuālie attēli ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskā koka.

Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Tālāk redzamie Scandik atkritumu grozi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Saules stacija ir Scandik pilsētas mēbeļu līnijas galvenais produkts. Tā ir autonoma saules stacija, kas izmanto saules enerģiju no fotoelementu paneļiem. Tas nodrošina enerģijas avotus mobilajām ierīcēm, izmantojot USB pieslēgvietas un maiņstrāvas kontaktligzdas, kā arī Wi-fi piekļuves punktu. Tas ir ideāli piemērots attālinātam darbam.

Apskatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik podi ir pieejami trīs izmēros. Tie atšķiras pēc platuma. Katlu augstums un dziļums ir vienāds. Turpmāk parādītie podi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pēc izvēles varat izvēlēties oglekļa tēraudu, kas ir cinkots un pārklāts ar pulverkrāsu klienta norādītajā RAL krāsā.

Skatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Parādītās zīmes un informācijas paneļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pieejami S, M, L, XL izmēri ar drukas laukumiem, kas atbilst A4, B2, B1.

Sastāvu piemēri

Zemāk ir sniegti Scandik mēbeļu kompozīciju piemēri. Vizualizācijās redzamas mēbeles no nerūsējošā tērauda un gaiša eksotiska koka.

Scandik - nerūsējošā tērauda pilsētas dārza soliņiPilsētas soliņš ar podiņu | Tērauda, koka pilsētas mēbelesScandik sols no perforēta tēraudaScandik pilsētas mēbeles | Soliņi, stādi, sēdekļiKafejnīcas mēbeles no nerūsējošā tēraudaScandik parka galds no nerūsējošā tērauda un eksotiskā kokaScandik moduļu soliņi

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podiem, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kuras pamatā ir nekomplicēta forma.

Mūsu soliņi

Mēs piedāvājam vairākus desmitus dažāda dizaina stendu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējus vai sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus