Forte pjedestāls 01.058

Mazā arhitektūra ar stilu.

čuguna pilsētas stabiņi
Retro stila čuguna statņi
Amats 01.058

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

 • augstums no zemes virsmas: 70 cm
 • augstums ar stiprinājuma sekciju: 140 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

 • čuguns

iespējas Izpētīt visu Roll all

Piestiprināšanas metode: paplašināt ritiniet uz leju

 • jābetonē

Ausis ķēdes piestiprināšanai: paplašināt ritiniet uz leju

 • nav
 • 1 ķēdes stiprinājums (abpusējs)
 • 1 ķēdes montāža (galīgā)
 • 2 ķēdīšu stiprinājums (abpusējs)
 • 2 ķēžu piestiprināšana (galīgā)

Žogu stiprinājumi: paplašināt ritiniet uz leju

 • vienpusējs
 • abpusējs
 • nav

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Tomasz Szpytma

Visas tiesības aizsargātas.

Lejupielādes

produkta lapa

Modeļa apraksts

Oriģināls Forte post modelis, kas pārsteidz ar savu interesanto dizainu un apdari. Tā ir pilnībā izgatavota no čuguna, tāpēc lieliski iederas retro stilā un ir piemērota visām vietām, kur ir vēsturiskas pilsētas ēkas. Par piemēru var kalpot tādas vietas kā Planty Krakovā. Prezentētais modelis ir piestiprināts pie zemes ar betona pamatu. Tas var būt trīs variantos: bez ausīm, kā brīvi stāvošs objekts (piemēram, kā žoga stabs), ar vienu ausi ķēdes piestiprināšanai vai ar diviem rokturiem divu ķēžu piestiprināšanai. Ķēžu vietā ir iespējams uzstādīt arī plakanas stieples. 01.058 stabiņš nav ļoti augsts - tā augstums ir 70 cm. Tāpēc to var izmantot kā dekoratīvu žogu zaļajām zonām. Balstu var krāsot jebkurā RAL krāsā. Tas ir pieejams arī trīs pamatvariantos: melns matēts, tumšs grafīts un tumši zaļš. Tā neapšaubāma priekšrocība ir tā pievilcīgā cena.

Ķēdes stiprinājums pie amata

Pārdošanā ir pieejami divu veidu ķēdes, kas savieno ielu stabus: Klasiskā ķēde Coral un Dekoratīvā ķēde Solid. Atkarībā no jūsu vajadzībām ir piecas iespējas, kā konfigurēt stabu ar ķēdēm. 1. iespēja - stabs bez ķēdēm (noklusējuma versija), 2. iespēja - stabs ar vienu ķēdes aci, 3. iespēja - stabs ar divām ķēdes ausīm abās staba pusēs, 4. iespēja - stabs ar dubultu ķēdes stiprinājumu vienā pusē, 5. iespēja - stabs ar dubultu ķēdes stiprinājumu abās staba pusēs. Zemāk redzamajā attēlā ir parādīts Bene amata piemērs.

Piemērs ķēdes piestiprināšanai pie ielas stabiņa

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podi, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar savu smalko estētiku, kuras pamatā ir nekomplicēta masivitāte.

Mūsu podi

Mēs piedāvājam plašu pilsētvides stādu kastu klāstu dažādos stilos un standarta izmēros, ko var izmantot gan tieši pilsētvidē, skvēros un uz ietvēm, gan arī ēku iekšpusē, piemēram, tirdzniecības centros un biroju ēkās.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, atbilstoši pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi