Soliņi

Mēs mainām jūsu vidi

Noderīga informācija:

  • Iepriekš redzamajā izvēlnē izvēlieties konstrukcijas materiālu, kādu no produkta īpašībām vai kādu no stila līnijām, lai apskatītu modeļus, kas atbilst norādītajiem kritērijiem.
  • Daži no mūsu produktiem ir pieejami dažādos materiālu variantos un dizaina variācijās, un norādītās cenas ir veidotas, pamatojoties uz izvēlētajiem variantiem.

Pilsētu, parku un ielu soliņi

Mūsu pilsētas mēbeles galvenokārt ir soliņi, atkritumu urnas un velosipēdu statīvi. Mēs ražojam pilsētas soliņus - modernus un klasiskus. Mūsu sortimentā ir ielu soliņi, parku soliņi, dārza soliņi, kā arī soliņi ēku, tirdzniecības centru, biroju centru, sabiedrisko ēku un biroju interjeriem. Kā pieredzējis mazās arhitektūras ražotājs mēs varam garantēt pievilcīgas cenas, estētiku un, pats galvenais, mūsu izstrādājumu augsto kvalitāti.

solu ražotājs soliņi soliņi soliņi

Soliņu un ielu mēbeļu ražotājs piedāvā dažādus pilsētas soliņu dizainus. Atsevišķu izstrādājumu lapās atradīsiet izsmeļošu informāciju par konkrēto soliņu: cenas, izmēri, tehniskie rasējumi. ZANO ir ekskluzīvs visu piedāvāto pilsētas mēbeļu dizainers un ražotājs.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi