Ziņojumi

Mēs mainām jūsu vidi

Noderīga informācija:

  • Iepriekš redzamajā izvēlnē izvēlieties konstrukcijas materiālu, kādu no produkta īpašībām vai kādu no stila līnijām, lai apskatītu modeļus, kas atbilst norādītajiem kritērijiem.
  • Daži no mūsu produktiem ir pieejami dažādos materiālu variantos un dizaina variācijās, un norādītās cenas ir veidotas, pamatojoties uz izvēlētajiem variantiem.

Mūsu amati

Stabi ir nesarežģīti ielu mēbeļu objekti, kuriem pilsētā ir ļoti svarīga loma, jo tiem ir ļoti daudz pielietojumu. Tāpēc to nomenklatūra ir ļoti atšķirīga. Attiecībā uz to funkcijām bollardus var raksturot kā barjeras vai žoga stabus, bet tikpat bieži kā žoga stabus vai pat vispārīgāk kā bloķējošus, aizsargājošus vai aizsargājošus stabus.

Ceļu satiksmes posteņi

Galvenais stabu mērķis ir aizsargāt zaļās zonas, veloceliņus, ietves un autostāvvietas, norobežojot tās vienu no otras. Tās tiek uzstādītas gar ietvēm un zālieniem, ap autostāvvietām un paaugstināta riska zonās, piemēram, ap skolām, gājēju pārejām, krustojumiem utt. Tāpēc tiek izšķirti: ietvju stabiņi, ielu stabiņi, autostāvvietu stabiņi un pilsētas vai ceļu stabiņi kopumā.

Autostāvvietas amati

Mūsu stabus bieži izmanto kā stāvvietas stabus. Modernā sērija ir mūsdienīgi nerūsējošā tērauda stabi,
, kas ir lieliski piemēroti autostāvvietu nostiprināšanai un novērš stāvēšanu aizliegtās vietās. Klasiskajiem Retro sērijas statņiem var uzstādīt līdz pat 2 pāru turētāju, pie kuriem tiek piestiprinātas ķēdes. Tie veido efektīvas, bet estētiski pievilcīgas klasiska dizaina autostāvvietu barjeras. Čuguna autostāvvietas stabiņi ir ideāls risinājums vēsturiskām teritorijām.

Metāla statņi

Šobrīd mēs piedāvājam tikai metāla stabus: tērauda, čuguna un čuguna. ZANO metāla bollardi nodrošina drošību, vienlaikus saglabājot augstu estētiku.

Ķēdes statņi

Stabi var būt brīvi stāvoši, bet bieži vien tos savieno, veidojot žogus vai autostāvvietu barjeras. Ķēdes stabi ir savienoti ar tērauda vai čuguna posmiem. Vēl viena iespēja ir izmantot tērauda plakano stieņu lenti. Virvju žogu stabi ir lieliski zemas sētas, ko bieži izmanto apstādījumu nostiprināšanai.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi