Īstenošana

Inovācijas...

Pilsētas salons Kielce - realizācija ZANO

Urban Living Room ir mūsdienīga, modulāra publiskās telpas attīstības sistēma. To veido inovatīvu mēbeļu komplekts, kas izstrādāts, lai baudītu funkcionalitāti un oriģinālu dizainu. Projekta galvenā premisa ir modularitāte, kas dod iespēju brīvi un neierobežoti sakārtot jebkuru publiskās lietošanas jomu.

Vēsture...

Tirgus laukums Kielcē

Projekts "Pilsētas salons" tika izveidots ar mērķi atdzīvināt Ķelces tirgu. Tās galvenā ideja bija ieviest pilsētas apstādījumu elementus telpā, kurā līdz šim nebija apstādījumu, kā arī izveidot iedzīvotājiem draudzīgu vietu. Tikšanās, integrācijas un atpūtas vieta. Īpaša sabiedriskā apspriešana ļāva saskaņot Ķelces iedzīvotāju vispārējās cerības ar konkrētiem īstenošanas plāniem. Rezultātā tika izveidota mūsdienīga publiska telpa, kas balstīta uz apstādījumu un mazās pilsētbūvniecības moderno tehnoloģiju kopumu.

Funkcijas...

ZANO pilsētas salona realizācija Kielcē

Pilsētas atpūtas zonas galvenais uzdevums ir koncentrēt, socializēt un integrēt konkrētās pilsētas iedzīvotājus modernā telpā, kas atvērta saskarei ar dabu. Tādējādi visu salonu veidojošo elementu dizains ir tieši saistīts ar daudzveidīgo veģetāciju. Papildus savai tipiski dekoratīvajai funkcijai podiņu grupa organizē kokus projekta telpā, vienlaikus veidojot pamatu mūsdienīgo pilsētas krēslu piekabei un citiem viesistabas elementiem. Atsevišķu pilsētvides mēbeļu integrētais izkārtojums nodrošina ciešu, bet neuzkrītošu kontaktu starp lietotājiem, ļaujot atpūsties, spēlēties un komunicēt ar dabu pilsētas centrālajā daļā, kas agrāk bija nepieejama veģetācijai.

Funkcionalitāte ...

Pilsētas izstāžu zāles realizācija Kielcēs

Pilsētas viesistaba nenoliedzami ir funkcionāls dizains. Ja ir nepieciešama vietas atbrīvošana, šī konstrukcija var viegli mainīt savu pozīciju. Tvertnēs ir paslēptas vietas, kas ir vienāda izmēra ar eiro paleti, lai tās varētu viegli pārvietot ar autoiekrāvēju vai palešu ratiņiem. Elementu transportēšana tiek veikta ar celtni/iekrāvēju. Podu iekšpuse ir aprīkota ar īpašiem enkuriem koku sakņu stabilizēšanai, kurus var izmantot arī visas konstrukcijas pacelšanai. Kad podi ir novietoti paredzētajā vietā, nerūsējošā tērauda ārējais apvalks tiek nolaists un pilnībā nodrošina mēbeles pret pārvietošanos. Urban Lounge modeļiem nav nepieciešami pamati, tāpēc tos var izmantot jebkurā sabiedriskā vietā.

Daudzpusība...

Ķelces tirgus revitalizācija

Urban Lounge var pielāgot jebkurai publiskai telpai. Šo konstrukciju jo īpaši ieteicams izmantot pilnībā apbūvētās teritorijās, kurās nav iespējams veikt izmaiņas zemes konstrukcijā. Urban Lounge var izveidot, sākot no viena podiņa, pie kura var piestiprināt 4 ainavas elementus. Pateicoties tā modularitātei, salona dizainu var attīstīt gandrīz neierobežoti. Vienīgais ierobežojums ir pieejamā vieta. Tāpēc katru sezonu esošo iekārtojumu var papildināt ar jaunām pilsētas mēbelēm.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi