Kosze recyklingowe

Mēs mainām jūsu vidi

Noderīga informācija:

  • Iepriekš redzamajā izvēlnē izvēlieties konstrukcijas materiālu, kādu no produkta īpašībām vai kādu no stila līnijām, lai apskatītu modeļus, kas atbilst norādītajiem kritērijiem.
  • Daži no mūsu produktiem ir pieejami dažādos materiālu variantos un dizaina variācijās, un norādītās cenas ir veidotas, pamatojoties uz izvēlētajiem variantiem.

Mūsu atkritumu šķirošanas grozi

ZANO atkritumušķirošanas grozi ir radīti, rūpējoties par mūsu vides labklājību. Tas ir tāpēc, ka atkritumu urnas ir pirmais, elementārais punkts visā izlietoto produktu masveida šķirošanas ciklā. Viss efektīvas pārstrādes process ir atkarīgs no to funkcionalitātes un estētikas. Šī iemesla dēļ ZANO ir pielicis visas pūles, lai nodrošinātu, ka trīskāršās atkritumu tvertnes ir saistītas tikai ar patīkamām un ekoloģiskām aktivitātēm.....

Otrreizējās pārstrādes tvertnes

Mūsu piedāvājumā ir dažādi atkritumu šķirošanas grozi - min. Vienkārši un ātri. Vienkāršais modelis ir ļoti klasiska dizaina, ar minimālisma izteiksmēm, kas lieliski iederas jebkurā funkcionālā telpā. Savukārt atkritumu tvertne Flash ir eklektiska koka, tērauda un krāsu kombinācija, kas ir rotaļa ar formu. Neatkarīgi no stilistiskās līnijas izvēles ZANO atkritumu tvertnes vienmēr garantē izturību, izturību un izcilu estētiku.

Pārstrādes grozu ražotājs

ZANO, pārstrādes atkritumu tvertņuražotājs, piedāvā lieliskas pārstrādes atkritumu tvertnes. ZANO mājaslapā sadaļā Atkritumu grozi atradīsiet detalizētu informāciju par katru grozu: cenas, materiālus, izmērus, tehniskos rasējumus. ZANO ir ekskluzīvs visu piedāvāto pašvaldību mēbeļu dizainers un ražotājs.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi