Scandik pārstrādes grozs 15.046

Mazā arhitektūra ar stilu.

Atkritumu šķirošanas grozs Scandik, trīs nodalījumi

Komunālā, parka, nerūsējošā tērauda atkritumu urna šķirotajiem atkritumiem
Trīs kameru grozs no nerūsējošā tērauda. Flīzēti koka uzraksti
Pārstrādes grozs Scandik 15.046 Trīs kameru grozs
Scandik atkritumu urna 15.046 | Modernās pilsētas mēbeles
Selektīvā atkritumu urna | ZANO pilsētas mēbeles
Vairāku nodalījumu selektīvo atkritumu tvertne
Scandik atkritumu tvertne ar noņemamu oderējumu

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

 • platums: 114 cm
 • augstums: 102 cm
 • dziļums: 38 cm

Materiāli: show hide

 • oglekļa tērauds vai nerūsējošais tērauds
 • Vietējā skujkoku vai eksotiskā koksne vai HPL lamināts

Weight: show hide

 • 120 kg

iespējas show all hide all

Nojume: show hide

 • Eiropas skujkoku koksne
 • eļļota eksotiskā koksne
 • augstākās kvalitātes eksotiskā koksne
 • HPL plāksne
 • oglekļa tērauds (s235Jr)
 • nerūsējošais tērauds (Aisi 304)

Piestiprināšanas metode: show hide

 • jābetonē
 • jāpieskrūvē

Pelnu trauks: show hide

 • ar pelnu trauku

Iemaksas: show hide

 • cinkota lokšņu metāla ieliktnis

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Iwona Żaczek

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Modernas Scandik atkritumu urnas šķirotiem atkritumiem. Saskaņā ar Polijas atkritumu šķirošanas vadlīnijām ir pieejami divu, trīs, četru un piecu kameru modeļi. Uzraksts uz atkritumu tvertnes pārsega var būt brīvi. personalizētlai tvertnes varētu izmantot jebkura veida atkritumiem.


Konstrukcija ir izgatavota no tērauda, bet jumtiņš var būt izgatavots no koka, HPL lamināta vai tērauda. Izvēlieties no nerūsējošā tērauda vai oglekļa tērauda, cinkota un krāsota jūsu izvēlētajā krāsā no RAL paletes. Izvēlētos kokmateriālus var izvēlēties no vietējās skujkoku koksnes vai eksotiskās koksnes. Koksnes krāsu paraugus var atrast šeitKatrā atkritumu tvertnes nodalījumā ir cinkota lokšņu metāla ieliktnis, kas ļauj vienkārši un viegli nomainīt atkritumu maisu.


Scandik grozi ir turpinājums Scandik pilsētas mēbeļu līnijai. Tajā ietilpst: pilsētas soliņi, puķu podi un saules stacija.

Scandik pilsētas mēbeles: soliņi, puķu podi, atkritumu urnas, saules stacija
Mūsdienu pilsēta un pilsētas mēbeles

Scandik pilsētas moteļu līnija

Turpmāk aprakstītie soli un Scandik sēdekļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskās koksnes, kas aizsargāta ar eļļošanas metodi. Gan sēdekļi, gan soliņi ir pieejami trīs variantos: bez atzveltnes, ar atzveltni un ar atzveltni un roku balstiem.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik pilsētas galdi ir pieejami divos variantos. Liels dārza galds un mazāks kafijas galdiņš. Turpmāk redzamie vizuālie attēli ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskā koka.

Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

The Scandik litter bins presented below are made of stainless steel.

Emptying the bin

The bins open from the back and have removable galvanised steel inserts.

Scandik grozi Ieliktņu izņemšana

Scandik pilsētas moteļu līnija

Saules stacija ir Scandik pilsētas mēbeļu līnijas galvenais produkts. Tā ir autonoma saules stacija, kas izmanto saules enerģiju no fotoelementu paneļiem. Tas nodrošina enerģijas avotus mobilajām ierīcēm, izmantojot USB pieslēgvietas un maiņstrāvas kontaktligzdas, kā arī Wi-fi piekļuves punktu. Tas ir ideāli piemērots attālinātam darbam.

Apskatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik podi ir pieejami trīs izmēros. Tie atšķiras pēc platuma. Katlu augstums un dziļums ir vienāds. Turpmāk parādītie podi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pēc izvēles varat izvēlēties oglekļa tēraudu, kas ir cinkots un pārklāts ar pulverkrāsu klienta norādītajā RAL krāsā.

Skatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Parādītās zīmes un informācijas paneļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pieejami S, M, L, XL izmēri ar drukas laukumiem, kas atbilst A4, B2, B1.

Sastāvu piemēri

Zemāk ir sniegti Scandik mēbeļu kompozīciju piemēri. Vizualizācijās redzamas mēbeles no nerūsējošā tērauda un gaiša eksotiska koka.

Scandik - nerūsējošā tērauda pilsētas dārza soliņiPilsētas soliņš ar podiņu | Tērauda, koka pilsētas mēbelesScandik sols no perforēta tēraudaScandik pilsētas mēbeles | Soliņi, stādi, sēdekļiKafejnīcas mēbeles no nerūsējošā tēraudaScandik parka galds no nerūsējošā tērauda un eksotiskā kokaScandik moduļu soliņi

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podi, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu formu.

Mūsu grozi

Mūsu grozi ir perfekti pārdomāta dizaina, ko raksturo funkcionalitāte un augsta estētika. Atkarībā no jūsu vajadzībām jūs atradīsiet klasiskus modeļus vai modeļus ar papildus integrētu pelnu trauku.

Ražotājs

ZANO nav tikai dīleris. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu jūsu īpašajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus