Velosipēdu statīvi

Mēs mainām jūsu vidi

Noderīga informācija:

  • Iepriekš redzamajā izvēlnē izvēlieties konstrukcijas materiālu, kādu no produkta īpašībām vai kādu no stila līnijām, lai apskatītu modeļus, kas atbilst norādītajiem kritērijiem.
  • Daži no mūsu produktiem ir pieejami dažādos materiālu variantos un dizaina variācijās, un norādītās cenas ir veidotas, pamatojoties uz izvēlētajiem variantiem.
  • Izvēloties piemērotu velosipēda statīvu, ir vērts atcerēties, ka visieteicamākie modeļi ir barjeru statīvi, pie kuriem var atspiest velosipēdu un piestiprināt rāmi.
  • Barjeru statīvi nostiprina velosipēdu bez noliekšanās, netīrot rokas pie statīva vai ķēdes un bez riska nozagt vienriteni, atvienojot vai atskrūvējot pašu riteni.

Velosipēdu statīvi

Ilgtspējīgs transports ir nepārtraukta tendence visā pasaulē, un riteņbraukšana ir nozīmīga tā sastāvdaļa. Tomēr, lai to brīvi attīstītu, ir nepieciešama atbilstoša pilsētas infrastruktūras pielāgošana vienriteņu transportlīdzekļu un to lietotāju prasībām. Tāpēc ir nepieciešams visā pilsētā ieviest velonovietnes un stāvvietas. ZANO šajā jomā piedāvā plašu modeļu klāstu, no kuriem īpaši lielu popularitāti gūst margu statīvi. Pateicoties to vienkāršajam dizainam, tās ļauj viegli piekļūt un atbalstīt vienriteni, lai droši piestiprinātu rāmi. ZANO velonovietnes ir pieejamas no melna tērauda un nerūsējošā tērauda.

Velosipēdu statīvu ražotājs

Mazās pilsētvides arhitektūras ražotājs ZANO piedāvā plašu velonovietņu klāstu. Visi modeļi tiek ražoti rūpnieciski, pievēršot uzmanību detaļām. ZANO piedāvā dažādus metāla statīvus - nerūsējošā tērauda statīvus, melnā tērauda statīvus un tērauda un čuguna velonovietnes. Šie modeļi ir pieejami divos stilistiskajos variantos - retro līnijā un modernajā līnijā. Retro līniju veido stilizēti statīvi, kas paredzēti vēsturiskām telpām, savukārt moderno līniju veido mūsdienīgi velosipēdu statīvi, kas paredzēti mūsdienu sabiedrisko telpu vajadzībām. ZANO ir ražotājs, kas ir atvērts savu klientu izdomai, tāpēc tas ļauj īstenot katru individuālu projekta autora projektu.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi