Pilsētas dzīvojamā istaba Pot 06.095.L

nerūsējošā tērauda katls
Urban Lounge - liels nerūsējošā tērauda pods
pilsētas dzīvojamās istabas poda izmēri
Rātsnama pods - izmēri top

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 112,5 cm
  • augstums: 112,5 cm
  • dziļums: 112,5 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • Nerūsējošais tērauds
  • Cinkota tērauda ieliktnis

kataloga numurs: 06.095.L.SN

Produkta apraksts

Iesniegtais projekts ir modulis nerūsējošā tērauda podiņa formā ar cinkotu ieliktni, kurā ievietoti apstādījumi (koki, krūmi). Vienlaikus šis modelis pilda vissvarīgāko Salona pilsētas mēbeļu konstrukcijas un nesošās funkcijas. Poda sienām ir īpašs režģis ar 16 ieliktņiem, kuros ievietots katrs no Urban Living Room aprīkojuma elementiem. Lielais podiņš ir aprīkots ar drenāžas sistēmu un sistēmu augu mitruma uzturēšanai. Šim modelim ir arī izolācija, kas pasargā koku saknes no sasalšanas ziemā un no izžūšanas vasarā. Katla kopējais svars ir aptuveni 1,5 tonnas, kas nodrošina stabilitāti citām iekārtām. Lai atvieglotu uzstādīšanu, podā ir saglabātas slēptas vietas, kas ir vienāda izmēra ar eiro paleti, lai to varētu iebīdīt ar iekrāvēju vai palešu ratiņiem un viegli pārvietot. Elementu transportēšana tiek veikta ar celtni/hds. Podu iekšpuse ir aprīkota ar speciāliem enkuriem koku sakņu stabilizēšanai, kurus var izmantot arī visas konstrukcijas pacelšanai. Kad podi ir novietoti paredzētajā vietā, nerūsējošā tērauda ārējais apvalks tiek nolaists un pilnībā nodrošina mēbeles pret pārvietošanos.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir no nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu korpusu bez liekiem rotājumiem.

Pilsētas dzīvojamā istaba

Projekta priekšnoteikums ir modularitāte, kas ļauj telpu izkārtot jebkādā veidā, tādējādi nodrošinot ciešāku kontaktu ar citiem cilvēkiem, atpūtu un darbu, galvenokārt zaļumu vidū.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Patiesībā mēs kā ielu mēbeļu ražotājs spējam apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu viņu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi