Stūra sēdeklis pilsētas dzīvojamā istaba 02.795

Stūra sēdeklis pilsētas dzīvojamā istaba
Urban stūra sēdeklis - sānu izmēri
Urban stūra sēdeklis - izmēri top

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • sēdekļa garums: 157 cm
  • sēdekļa platums: 45 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • eksotiskā koksne
  • Nerūsējošais tērauds

kataloga numurs: 02.795.SN

Produkta apraksts

Stūra zemais sols ir vēl viens modelis, kas pieder pie Urban Salon moduļu produktu saimes. Pateicoties tā nelielajam izmēram, tas lieliski sader ar mazo Lounge podiņu. Stūra soliņu var veiksmīgi izmantot, lai izveidotu īpašas tikšanās vietas, novietojot modeļus vienu pret otru. Zemais stūra sols ir izgatavots no nerūsējošā tērauda un koka. Klients var izvēlēties vietējo koksni - priedi vai egli - vai, pēc īpaša pieprasījuma, eksotisku koksni. Zemais stūra sols ir oriģināls formas risinājums, kas piešķir raksturu jebkurai pilsētas telpai.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir no nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu korpusu bez liekiem rotājumiem.

Pilsētas dzīvojamā istaba

Projekta priekšnoteikums ir modularitāte, kas ļauj telpu izkārtot jebkādā veidā, tādējādi nodrošinot ciešāku kontaktu ar citiem cilvēkiem, atpūtu un darbu, galvenokārt zaļumu vidū.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Patiesībā mēs kā ielu mēbeļu ražotājs spējam apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu viņu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi