Pilsētas krēsls Dzīvojamā istaba 02.695

pilsētas krēsls, atpūtas krēsls, kas atrodas Urban Lounge.
atpūtas krēsls, kas piestiprināts pie nerūsējošā tērauda poda
Medidas del sofá Salón urbano - vista superior
Urban Salon krēsla izmēri - augšā

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • augstums: 99,2 cm
  • dziļums: 142,4 cm

Materiāli: show hide

  • eksotiskā koksne
  • Nerūsējošais tērauds

kataloga numurs: 02.695.SN

Produkta apraksts

Krēsls ir mūsdienīgs pilsētas mēbeļu modelis ar īpaši ergonomiskām formām. Tā dizains atsaucas uz tradicionālo šezlongu formu un formu. Urban Lounge krēsls ir paredzēts vienam vai diviem lietotājiem. Prezentētais modelis ļauj atpūsties daļēji guļus stāvoklī, kas pielāgots mugurkaula ergonomikai. Modeļa konstrukcijas pamatā ir tērauda loksnes un koks. Pilsētas krēsls Urban Armchair sabiedriskām telpām piešķir mājīgu komfortu, piešķirot tām pavisam jaunu raksturu.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir no nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu korpusu bez liekiem rotājumiem.

Pilsētas dzīvojamā istaba

Projekta priekšnoteikums ir modularitāte, kas ļauj telpu izkārtot jebkādā veidā, tādējādi nodrošinot ciešāku kontaktu ar citiem cilvēkiem, atpūtu un darbu, galvenokārt zaļumu vidū.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Patiesībā mēs kā ielu mēbeļu ražotājs spējam apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu viņu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus