Pilsētas atpūtas soliņš Urban Lounge Bench 02.495

Segments starp podiem - modulārais sols bez atzveltnes
Urban sols Urban lounge plus galds
Soliņu un podiņu izvietojums Pilsētas viesistaba
Taisnais sols no Urban Lounge - izmēri

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • platums: 112,5 cm
  • dziļums: 112,5 cm

Materiāli: show hide

  • eksotiskā koksne
  • Nerūsējošais tērauds
  • Tērauda profili

kataloga numurs: 02.495.SN

Produkta apraksts

Klasisks sols ar vienkāršu sēdekli, kas var variēt ar papildu funkcijām, kuras pieejamas atkarībā no izkārtojuma. Tie ietver kāpnes, kas atvieglo piekļuvi piekārtajam paklājam, sēdvietas divos līmeņos, lai radītu mikroamfiteātra atmosfēru, un galda un sēdvietas funkciju, kas izvietota, novietojot divus solus dažādos līmeņos. Soliņa konstrukcija ir izgatavota no metalurģiskiem profiliem un nerūsējošā tērauda, bet sēdeklis ir izgatavots no koksnes (vietējās vai eksotiskās). Funkcionalitāte un gandrīz neierobežotais pielietojumu skaits ierindo prezentēto soliņu starp pievilcīgākajām mūsdienu mazās arhitektūras pilsētvides mēbelēm.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir no nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu korpusu bez liekiem rotājumiem.

Pilsētas dzīvojamā istaba

Projekta priekšnoteikums ir modularitāte, kas ļauj telpu izkārtot jebkādā veidā, tādējādi nodrošinot ciešāku kontaktu ar citiem cilvēkiem, atpūtu un darbu, galvenokārt zaļumu vidū.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Patiesībā mēs kā ielu mēbeļu ražotājs spējam apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu viņu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus