Atkritumu tvertne Urban Living Room 15.095

Nerūsējošā tērauda atkritumu šķirošanas grozs
Atkritumu šķirošanas tvertne no Urban Salon - sānu izmēri
Pilsētas salonu atkritumu pārstrādes tvertne - priekšējie izmēri

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 142,399994 cm
  • augstums: 75 cm
  • dziļums: 32 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • Matēta nerūsējošā tērauda loksne

kataloga numurs: 15.095.SN

Produkta apraksts

Prezentētais modelis sastāv no četriem atkritumu šķirošanas konteineriem, kas aprīkoti ar ērtu iztukšošanas sistēmu. Šajā tvertnē šķiro šādus atkritumus: papīru, plastmasu, stiklu un organiskos atkritumus. Katra konteinera mērķis ir skaidri norādīts ar norādēm. Atkritumu šķirošanas tvertne ir izgatavota no nerūsējošā tērauda. City Salon atkritumu urna ir būtisks aksesuārs jebkurai mūsdienīgai telpai, kurā augstu tiek vērtēta rūpība par vidi un oriģināls dizains.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir no nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu korpusu bez liekiem rotājumiem.

Pilsētas dzīvojamā istaba

Projekta priekšnoteikums ir modularitāte, kas ļauj telpu izkārtot jebkādā veidā, tādējādi nodrošinot ciešāku kontaktu ar citiem cilvēkiem, atpūtu un darbu, galvenokārt zaļumu vidū.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Patiesībā mēs kā ielu mēbeļu ražotājs spējam apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu viņu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi