Scandik sols 02.446

Mazā arhitektūra ar stilu.

moderns pilsētas soliņš bez atzveltnes. Vienkāršs, elegants no nerūsējošā tērauda un egles koka.
Scandik pilsētas mēbeles no ZANO pilsētas mēbeles
Pulvera pārklājuma oglekļa tērauda un HPL lamināta soliņi
Soliņš Scandik 02.446 Perforēts tērauds
Soliņš Scandik 02.446 bez atzveltnes | Perforēts tērauds
Banc Scandik | ZANO Mobilier urbain izmēri

tehniskie dati show all hide all

Materiāli: show hide

 • tērauds: oglekļa vai nerūsējošais
 • Vietējā skujkoku vai eksotiskā koksne (iroko, sapeli, meranti, tauari)
 • HPL

Izmēri: show hide

 • platums: 154 cm
 • augstums: 45 cm
 • dziļums: 52 cm

Weight: show hide

 • Eiropas skujkoku koksne: 32 kg
 • eļļota eksotiskā koksne: 45 kg

iespējas show all hide all

Sēdeklis: show hide

 • Eiropas skujkoku koksne
 • eļļota eksotiskā koksne
 • augstākās kvalitātes eksotiskā koksne
 • HPL plāksne

Piestiprināšanas metode: show hide

 • jāpieskrūvē

Pieprasiet šo produktu:

Dizainers

Autora dizains: Iwona Żaczek

Visas tiesības aizsargātas.

Modeļa apraksts

Scandik sols ir mūsdienīgs pilsētas sols. Stils atgādina skandināvu mazo arhitektūru. Tā ir izstrādāta, ņemot vērā vissīkāko detaļu. Vienkāršā, minimālistiskā struktūra, kas pabeigta ar viegliem līkumiem un slīpumiem, noteikti iederēsies modernās arhitektūras risinājumos: parkos, ielās, rotaļu laukumos, promenādēs, promenādēs, tirdzniecības centros, biroju ēkās vai dzelzceļa stacijās.


Soliņš ir pieejams vairākās krāsu versijās. Soliņa konstrukcija var būt izgatavota no nerūsējošā tērauda vai pulverkrāsota oglekļa tērauda. RAL krāsa no mūsu paletes. Sēdekļa un atzveltnes apdares laikā mēs varam izmantot mājsaimniecības koksne , eksotiskā koksne HPL vai sols var būt pilnībā izgatavots no tērauda. Pēc īpaša pieprasījuma mēs varam pasūtīt jebkuru RAL krāsu un izgatavot solu ar norādīto koka veidu. Soliņš ir piestiprināts pie zemes ar dībeļiem.


Scandik sols ir daļa no lielākas tāda paša nosaukuma pilsētas mēbeļu līnijas. Galu galā tas ir Scandik Solar Station 19.046 papildmodulis, kas paredzēts kā sēdeklis galdam.

Scandik pilsētas mēbeles: soliņi, puķu podi, atkritumu urnas, saules stacija
Mūsdienu pilsēta un pilsētas mēbeles

Scandik pilsētas moteļu līnija

Turpmāk aprakstītie soli un Scandik sēdekļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskās koksnes, kas aizsargāta ar eļļošanas metodi. Gan sēdekļi, gan soliņi ir pieejami trīs variantos: bez atzveltnes, ar atzveltni un ar atzveltni un roku balstiem.

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik pilsētas galdi ir pieejami divos variantos. Liels dārza galds un mazāks kafijas galdiņš. Zemāk redzamie vizuālie attēli ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un eksotiskā koka.

Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

The Scandik litter bins presented below are made of stainless steel.

Emptying the bin

The bins open from the back and have removable galvanised steel inserts.

Scandik grozi Ieliktņu izņemšana

Scandik pilsētas moteļu līnija

Saules stacija ir Scandik pilsētas mēbeļu līnijas galvenais produkts. Tā ir autonoma saules stacija, kas izmanto saules enerģiju no fotoelementu paneļiem. Tas nodrošina enerģijas avotus mobilajām ierīcēm, izmantojot USB pieslēgvietas un maiņstrāvas kontaktligzdas, kā arī Wi-fi piekļuves punktu. Tas ir ideāli piemērots attālinātam darbam.

Apskatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Scandik podi ir pieejami trīs izmēros. Tie atšķiras pēc platuma. Katlu augstums un dziļums ir vienāds. Turpmāk parādītie podi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pēc izvēles varat izvēlēties oglekļa tēraudu, kas ir cinkots un pārklāts ar pulverkrāsu klienta norādītajā RAL krāsā.

Skatīt Scandik

Scandik pilsētas moteļu līnija

Parādītās zīmes un informācijas paneļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Pieejami S, M, L, XL izmēri ar drukas laukumiem, kas atbilst A4, B2, B1.

Sastāvu piemēri

Zemāk ir sniegti Scandik mēbeļu kompozīciju piemēri. Vizualizācijās redzamas mēbeles no nerūsējošā tērauda un gaiša eksotiska koka.

Scandik - nerūsējošā tērauda pilsētas dārza soliņiPilsētas soliņš ar podiņu | Tērauda, koka pilsētas mēbelesScandik sols no perforēta tēraudaScandik pilsētas mēbeles | Soliņi, stādi, sēdekļiKafejnīcas mēbeles no nerūsējošā tēraudaScandik parka galds no nerūsējošā tērauda un eksotiskā kokaScandik moduļu soliņi

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un melnā tērauda podiem, kas izstrādāti, domājot par mūsdienīgu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kuras pamatā ir nekomplicēta forma.

Mūsu soliņi

Mēs piedāvājam vairākus desmitus dažāda dizaina stendu modeļu. Papildus standarta soliem ar atzveltnēm mēs ražojam arī solus bez atzveltnēm, divpusējus vai sešstūrveida solus. Tie ir parku soliņi, ielu soliņi, galeriju soliņi un biroju soliņi.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirdzniecības starpnieks. Kā mazās arhitektūrasražotājam mums ir lielākas iespējas apmierināt mūsu klientu vēlmes, attiecīgi pielāgojot mūsu dizainu jūsu specifiskajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus