Vīnogulāju tīkls Urban Living Room 11.295

Žogi, pilsētas tīkls alpīnistiem
Konstrukcija kāpšanas augiem no nerūsējošā tērauda sieta
Kāpšanas tīkls - izmēri

tehniskie dati Izpētīt visu Roll all

Izmēri: paplašināt ritiniet uz leju

  • platums: 337,5 cm
  • augstums: 210 cm

Materiāli: paplašināt ritiniet uz leju

  • tērauda profils
  • Matēta nerūsējošā tērauda loksne
  • Metināts tērauda siets

kataloga numurs: 11.295.SN

Produkta apraksts

Kāpjošo augu konstrukcija ir daļa no sistēmas, kas kalpo telpas norobežošanai vai aizsardzībai no trokšņa vai cieša kontakta ar tuvējo brauktuvi. Tas veido zaļo sienu, vienlaikus būdams relaksējoša un estētiski patīkama sastāvdaļa. Prezentētā konstrukcija tika veidota no nerūsējošā tērauda loksnēm, slēgtiem profiliem un metināta vai izplesta metāla sieta. Struktūra, kas paredzēta kāpjošiem augiem, ir lielisks un funkcionāls veids, kā ieviest zaļos elementus jebkurā, pat visgrūtāk pieejamā publiskās lietošanas telpā.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir no nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu korpusu bez liekiem rotājumiem.

Pilsētas dzīvojamā istaba

Projekta priekšnoteikums ir modularitāte, kas ļauj telpu izkārtot jebkādā veidā, tādējādi nodrošinot ciešāku kontaktu ar citiem cilvēkiem, atpūtu un darbu, galvenokārt zaļumu vidū.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Patiesībā mēs kā ielu mēbeļu ražotājs spējam apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu viņu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Konfidencialitātes iestatījumi