Atpūtas atzveltne Urban lounge 17.095

Atpūtas atzveltne Urban lounge
Atpūtas atzveltne Urban Living - īstenošana
Atpūtas atzveltne Urban lounge - sānu izmēri
Atpūtas atzveltne Urban lounge - priekšējie izmēri

tehniskie dati show all hide all

Izmēri: show hide

  • platums: 102 cm
  • dziļums: 18 cm

Materiāli: show hide

  • Matēta nerūsējošā tērauda loksne
  • Egoistisks koks

kataloga numurs: 17.095.SN

Produkta apraksts

Atpūtas atzveltne ir oriģināls un neparasts pilsētas mēbeles elements, kas izceļas no tradicionālajiem elementiem, kuri veido mūsdienu mazo pilsētvides arhitektūru. Tas ir ideāli piemērots īslaicīgai atpūtai vai gaidīšanai. Tas nodrošina ērtu atbalstu stāvus stāvoklī, kā arī īpašu atbalstu pēdai. Prezentētā atzveltne ir izgatavota no tērauda loksnes un koka. Šis modelis piesaista uzmanību ar savu oriģinalitāti, vienlaikus rūpējoties par katra lietotāja komforta sfēru.

Mūsdienu līnija

Šīs sērijas modeļi galvenokārt ir no nerūsējošā tērauda un melnā krāsā izgatavoti soliņi, kas veidoti, domājot par modernu arhitektūru. Tie izceļas ar smalku estētiku, kas balstīta uz vienkāršu korpusu bez liekiem rotājumiem.

Pilsētas dzīvojamā istaba

Projekta priekšnoteikums ir modularitāte, kas ļauj telpu izkārtot jebkādā veidā, tādējādi nodrošinot ciešāku kontaktu ar citiem cilvēkiem, atpūtu un darbu, galvenokārt zaļumu vidū.

Ražotājs

ZANO nav tikai tirgotājs. Patiesībā mēs kā ielu mēbeļu ražotājs spējam apmierināt klientu vēlmes, pielāgojot mūsu dizainu viņu individuālajām vajadzībām.

Sazinieties ar
Pārvaldīt sīkfailus